Brain Test 2 ”Harika Bir Uyanma Şekli Oldu Cidden Banu’nun Yüzünü Temizlemesine Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan harika bir uyanma şekli oldu cidden Banu’nun yüzünü yıkamasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 9. seviye olan harika bir uyanma şekli oldu cidden Banu’nun yüzünü yıkamasına yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test ile ilgili olarak çeşitli sorulara cevap vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”harika bir uyanma şekli oldu cidden Banu’nun yüzünü yıkamasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Asansörü Kullanmasına İzin Verme'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 9: Harika Bir Uyanma Şekli Oldu Cidden Banu’nun Yüzünü Temizlemesine Yardım Et

Oyunda geçtiğimiz sorularda Banu, ölü taklidi yaparak ayının saldırısından kurtulmuştu, daha sonra bal kovanını ayının üzerine atarak ondan kurtulmuştuk. Daha sonra da kuş pisliği ile harika bir şekilde uyanan Banu’nun bu sefer de yüzünü yıkaması gerekecek. Aslında yapılması gereken basit gibi duruyor ancak bir türlü doğru hamleyi yapamadık. Şimdi sorunun doğru cevabında hamlenin ne olduğunu göreceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Bu Resimdeki Tuhaflık Nedir'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Elleri Birleştir – Yaprakla Kurula

Evet, Banu’nun ellerini iki parmağınızı da kullanarak önde birleştirin ve Banu’nun yüzüne çarparak temizlenmesini sağlayın. Daha sonra da sağ üstte yer alan yaprağı da kullanarak Banu’nun yüzünü silmesi sağlayın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 10. seviyeye geçmiş olacaksınız. Gördüğünüz gibi aslında soruların cevapları o kadar da zor değil.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Kubilay'ın Kaçışını Planlamak İçin Birkaç Arkadaşa İhtiyacı Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir