Brain Test 2 ”Bu Ayıdan Kurtulmamız Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Tets 2 isimli oyunda sorulan bu ayıdan kurtulmamız lazım sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 7. seviye olan bu ayıdan kurtulmamız lazım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bu ayıdan kurtulmamız lazım” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 7: Bu Ayıdan Kurtulmamız Lazım

Oyunda bir önceki seviyede Banu’nun kafasına elmayı düşürterek ayıdan kurtulmasını sağlamıştık ancak ayı bırakıp gitmeye meraklı değil. Bu yüzden ondan kalıcı bir şekilde kurtulmamız lazım. Banu’nun başının hemen dibinde duran bu ayıya bir şeyler yapmazsak Banu’ya zarar verebilir. Ekrana baktığımız zaman Banu’nun başında dolanan yıldızların oynadığını görüyoruz. Ancak cevabın yıldızlarla bir ilgisi yok. Çok daha farklı düşünmek gerekebilir.

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Büyüt

Evet, sağ tarafta duran ağacın gövdesinden tutarak onu aşağı doğru çekin ve bu sayede bal kovanının ortaya çıkmasını sağlayın. Daha sonra da kovanı alıp ayının başına doğru sürükleyin. Bu sayede arılar ayının başını sokmaya onu rahatsız etmeye başlayacak. Bu sayede siz de ayıdan kurtulmuş olacaksınız.

Soruya bu cevabı vererek bir sonraki bölüm olan 8. seviyeye geçmeye hak kazandınız. Banu bir sonraki seviyede başına düşen elmadan dolayı bayılmış ve şimdi de uyanmak için çalışıyor olacak. Bakalım bu sefer ona nasıl bir yardımda bulunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting