Brain Test 2 ”Banu Kayboldu ve Acıktı Ona En Sevdiği Meyveyi Ver” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Banu kayboldu ve acıktı ona en sevdiği meyveyi ver sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosunun 10. seviyesinde sorulan Banu kayboldu ve acıktı ona en sevdiği meyveyi ver sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Banu kayboldu ve acıktı ona en sevdiği meyveyi ver” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 10: Banu Kayboldu ve Acıktı Ona En Sevdiği Meyveyi Ver

Oyunda daha önceki seviyelerde Banu çeşitli badireler atlatmıştı. Ayı saldırısından kurtulan Banu, yüzünü temizledi ve ayıyı başından def etti ancak şimdi daha büyük bir sorun var. Evet, Banu’nun karnını doyurması gerekiyor. Bu nedenle ona en sevdiği meyveyi vermeliyiz ama nasıl?

Sorunun Doğru Cevabı: Ağaçtaki Yeşilliği Bul

Evet, ağacın tepesinde soldaki iki meyvenin yanında boş yeşillik var. Onu aşağı doğru çekin ve altındaki iki meyve alarak Banu’nun baloncuğuna doğru sürükleyin. Böylece Banu en sevdiği meyveye kavuşmuş olacak.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu oyunun esasen tek bir doğru cevabı yok. Bu nedenle bütün sorular için geçerli olan bir çözüm yöntemi üretmek mümkün değil. Ancak bazı sorular için size vereceğimiz üç yöntemi deneyebilirsiniz. Şimdi bu yöntemlerle 11. seviyeyi çözmeye doğru cevabını bulmaya başlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting