Brain Test 2 ”Behzat Bu Odada Gizli Bir Şey Sakladıklarını Düşünüyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Behzat bu odada gizli bir şey sakladıklarını düşünüyor sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 8. seviye olan Behzat bu odada gizli bir şey sakladıklarını düşünüyor sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Behzat bu odada gizli bir şey sakladıklarını düşünüyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 8: Behzat Bu Odada Gizli Bir Şey Sakladıklarını Düşünüyor

Oyunda son güncellemede yer alan en zor ve en çetrefilli sorulardan biri de senaryonun 8. seviyesi olan bu sorudur. Şimdi ekrana kısaca göz attığımız zaman bir tane kitaplık, bir tane çiçek, bir tane vazo ve bir tane de masa yer alıyor. Yukarıda da bir puzzle parçası gibi tablo var. Şimdi bir şeyin gizlenmesi için bazı şeylerin altına bakmak ya da bazı şeyleri birleştirerek bir şeyi açmak ya da ortaya çıkarmak gerekiyor. Ancak nasıl bazı parçaları birleştirmek gerekiyor? Gelin hep beraber bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Tabloyu Birleştir

Evet, öncelikle çiçeğin dibinde bulunan parçayı alın ve tabloya ekleyin. Daha sonra kitabı açın ve ortasındaki parçayı da alarak tabloya ekleyin. Son olarak da vazoyu parçalayın ve vazonun dibindeki son parçayı da alarak tabloyu tamamlayın. Bu sayede kitaplık sola doğru açılacak. Daha sonra da kapıya dokunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.