Brain Test 2 ”Olamaz Helikopter Karlı Dağların Üzerine Düştü Banu Donuyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan olamaz helikopter karlı dağların üzerine düştü Banu donuyor sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 15. seviye olan olamaz helikopter karlı dağların üzerine düştü Banu donuyor sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”olamaz helikopter karlı dağların üzerine düştü Banu donuyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 15: Olamaz Helikopter Karlı Dağların Üzerine Düştü Banu Donuyor

Oyunda bir önceki seviyede güç bela helikoptere sesimizi duyurabilmeyi başarmıştık ama Banu gerçek anlamda bir bahtsız olduğundan bu sefer de helikopter dağa çakıldı. Şimdi ona yardım etmeli ve soğuktan domasının önüne geçmeliyiz. Bakalım hangi yöntemleri kullanarak onun soğuktan donmasını engelleyebiliriz.

Sorunun Doğru Cevabı: Kürekle Karı Kaz

Evet, Banu’nun hemen önünde duran küreği alın ve orta kısmı ileri geri yaparak kazmaya daha doğrusu küremeye başlayın. Bu sayede karların altından bir eskimo evi çıktığını göreceksiniz. Böylece Bahtsız Banu’nun soğuktan donmasına ramak kala onu kurtarmış olacağız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sorulara yanıt vermek için acele etmenize gerek yok. Tek yapmanız gerek ekranda alakalı olan nesnelere bakmanız. Bunun için her nesneye dokunabilirsiniz. Öte yandan siz yine de her ihtimale karşı telefonu bir kez sallayın. Belki farkında olmadan doğru cevabı vermiş olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: