Gündelik Hayat

Brain Test “Yaramaz Can Sınava Çalışamadı ama Geçer Not Alması Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok oynanan, indirilen ve beğenilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test isimli zeka oyunu sorularında, oyuncuların epey zorlandıkları bazı sorular da var. Sorular, zeka sınırlarını zorlamaktan ziyade dikkat gerektiren detay sorulardan oluşuyor. Bu nedenle soruların cevapları, biraz zaman alabiliyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “yaramaz Can sınava çalışamadı ama geçer not alması lazım” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 120: Yaramaz Can Sınava Çalışamadı ama Geçer Not Alması Lazım 

Sorunun doğru cevabını bulabilmek için diğerlerinden daha farklı bir mantık yürütmek gerekiyor. Bu nedenle hem soruyu iyi okumak hem de iyi anlamak lazım. Soruda sınava çalışamayan bir çocuğun sınavı geçebilmesi için ne gerektiği soruluyor. Sorunun cevabı da aşağıdaki gibi. 

Sorunun Doğru Cevabı: Can’ın Kopya Çekmesi Lazım

Can’ın yanında oturan kızdan kopya çekmesi için kafasının biraz uzaması gerekiyor. Bu hareketin neticesinde bölümü geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda en temel dikkat edilmesi gereken husus dikkat. Öte yandan telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. Aynı zamanda soruyu doğru okumak ve anlamak da bir çözüm. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi