Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Meltem Hanım İçin Uzun Bir Gündü Artık Biraz Sessizlik İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Meltem hanım için uzun bir gündü artık biraz sessizlik istiyor sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 15. seviyesinde sorulan meltem hanım için uzun bir gündü biraz sessizlik istiyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Meltem hanım için uzun bir gündü artık biraz sessizlik istiyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 15: Meltem Hanım İçin Uzun Bir Gündü Artık Biraz Sessizlik İstiyor 

Oyunun Bizim Aile senaryosundaki en kolay sorular arasında yer alan bu seviyede doğru cevabı bulabilmek için aslında çok da mantıklı düşünmek gerekmiyor. Sorunun cevabı tıpkı önceki diğer sorularda olduğu gibi gözle görülebilir bir biçimde ortada. Bakalım doğru cevap ne? 

Sorunun Doğru Cevabı: Kulaklığı Tak Babasını Önüne Al 

Evet, ilk başta televizyonun üzerinde duran kulaklığı Meltem hanımın daha rahat kitap okumasına yardımcı olmak adına kulağına takın. Daha sonra babasını da aşağı doğru bebeğin önüne doğru kaydırın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki soruya geçmiş olsun olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyundaki sorularda doğru cevaba ulaşmak için evvela soru cümlesinde geçen ifadelere ve kelime oyunlarına dikkat edin. Soru cümlesindeki kelimeleri tek tek kontrol edin. Ekrandaki hareketli eşyalar da aynı şekilde çözüm konusunda bizlere yardımcı olabiliyor. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak da çözüm olabilir bunu atlamayalım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds