Brain Test 2 “Artık Uyku Vakti Herkes Odalarına Gitmeli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyununda sorulan artık uyku vakti herkes odalarına gitmeli sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 20. seviyesinde sorulan artık uyku vakti herkes odalarına gitmeli sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “artık uyku vakti herkes odalarına gitmeli” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Birine Zarar Vermeden Metin’in Vampiri Bulması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 20:: Artık Uyku Vakti Herkes Odalarına Gitmeli 

Çok enterasan bir soru olduğunu söylemek gerekiyor. Öncelikli olarak Bizim Aile senaryosunda sorulan zor olmayan ancak tuhaf içerikli bir soru olan bu seviyede sorunun doğru cevabı ilk bakışta göze çarpmasa da daha sonra sorunun doğru cevabını net bir şekilde görebiliyorsunuz. Bakalım bu soruda da doğru cevap neymiş? 

İlginizi Çekebilir:  Dolma İçi Buzlukta Saklanır mı?

Sorunun Doğru Cevabı: Üç Dolaya Doldur 

İlk önce kutuya tek tek dokunun ve içindeki tüm nesnelerin dışarı çıkmasına yardım edin. Sonra anahtar, yumurta, su bidonu, anahtar, balyoz, küçük kırmızı nesne ve oyuncak bebeği alıp soldaki kapının içine atın. Evrak çantası ve kulaklığı sağdaki kapıdan içeri atın. Bu sayede anne ve baba aynı odaya çocuklar da ayrı odalara gidecek. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir son seviyeye geçmiş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''O Kadar Formdalar ki Seray'ın Morali Bozuluyor Bir Çözüm Bul'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunun belirli bir mantık çerçevesinde çözülmediğini söylemek gerekiyor yani her soru ayrı bir mantıkla çözülmesi lazım. Ayrıca çoğu zaman mantıklı düşünmek soruların cevabı için yeterli olmayabilir. Bu nedenle bazı sorularda size mantıksız görülen cevaplar da doğru çözüm olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara