Brain Test 2 ”O Ayı Biraz Kızgın Görünüyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan o ayı biraz kızgın görünüyor sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 6. seviye olan o ayı biraz kızgın görünüyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test ile ilgili olarak çeşitli soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”o ayı biraz kızgın görünüyor” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 25. Seviye “Tekir’in Karnını Doyur Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 6: O Ayı Biraz Kızgın Görünüyor

Oyunda sorulan sorular arasında elimizi kolumuzu bağlayan seviyelerden biri de hiç şüphesiz bu soru. Ekrana baktığımızda senaryonun kahramanı olan Banu’ya tepeden bir tane ayının yaklaştığını görüyoruz. Bir şekilde soruya doğru cevap vermezsek ayı Banu’ya saldıracak.

İlginizi Çekebilir:  Protein Tozu Çiçeklere İyi Gelir mi?

Sorunun Doğru Cevabı: Elmayı Banu’nun Kafasına Düşür

Evet, sol tarafta yer alan elma ağacını Banu’yu altına getirin ve ardından telefonu sallayın. Bu sayede elma, Banu’nun kafasına düşerek onun bayılmasına sebep olacak. Ölü taklidi yapmak siz de bilirsiniz ki ayı saldırısında en çok işe yarayan yöntemdir. Bu sayede Banu, ayının saldırısından kurtulmuş olacak.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 218. Seviye “Tekir’in Yine Karşıya Atlaması Lazım ama Mantarımız Kalmadı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

İlk olarak telefonu her ihtimale karşı birkaç kez sallayın. İkinci olarak da ekrandaki hareket eden bütün nesneleri dikkatli inceleyin. Son olarak da ekranın her yerine rastgele dokunun. Bu yöntemler doğru cevaba ulaşmak adına mantıklı olabilir. Şimdi bir sonraki bölümlerde bu taktikleri uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara