Brain Test 2 ”Olamaz Banu’nun Teknesi Su Alıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyun, oyunun ilkinden farklı olarak birkaç senaryodan oluşuyor. Senaryolar ise belirli bir kurgu dahilinde ilerliyor. Bu kurgularda çeşitli maceralar bizleri bekliyor. Lale’nin Çiftliği, Bizim Aile, Miskin’in Serüveni ve Korkusuz Metin’in senaryolarında birbirinden farklı maceralar var. Bu yüzden oyunun ilkine göre daha heyecanlı ve zevkli sorular var. Öte yandan soruların cevapları, bir önceki senaryoya göre oldukça zor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Olamaz Banu’nun Teknesi Su Alıyor” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 18. Seviye ''Kuşu Özgürlüğe Kavuştur'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 2: Olamaz Banu’nun Teknesi Su Alıyor

Oyunda sorulan sorular arasında çözümü net ve kesin olana başka da alternatif çözüm yöntemleri bulunmayan sorulardan biri de bu seviyedir. Şimdi dikkatlice ekrana bakıp soruyu cevaplıyoruz.

Sorunun Doğru Cevabı: Suyu Boşalt Tıpayı Yerleştir

Evet, ilk başta kovayla suyu boşaltın daha sonra teknenin uç kısmında bulunan tıpayı alıp teknenin su alan yerine monte edin. İşte bu kadar kolay. Bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat'ın Sedat'ın Kim Olduğunu Öğrenmesi İçin Adamı Sorguya Çekmesi Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorular, her zaman için belirli bir mantık çerçevesinde doğru cevaplarına ulaşılmıyor. Bazen mantıksız cevap vermek mantıklı bir yöntem olabilir. Şimdi öncelikle ekranda alakasız nesnelere bakın. Daha sonra hareketli nesneleri takip edin. Bazen rastgele ekrana dokunun. Son olarak da telefonu her ihtimale karşı sallayın. Bu bazen en doğru cevap olabilir.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 281. Seviye “Bu Balıklardan Hangisi En Büyük Acaba” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara