Brain Test 2 “Bu Sokağı Geçmeleri Gerekiyor Şu Tehlikeli Köpekleri Bir Atlatabilseler” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 oyunu, önceki Brain Test oyunundan farklı olarak çeşitli senaryolara sahip. Bu senaryolar üzerinden sorulan sorularda belirli bir hikaye ve kurgu söz konusu. Oyuncular, kendilerine sorulan sorularda senaryolara göre hareket ediyor. Bir senaryoda sorulan sorular 21 adetten oluşuyor. Örneğin Lale’nin çiftliği senaryosunu bitiren kullanıcılar bir sonraki senaryo olan Bizim Aile senaryosuna geçebilirler. Yine bu senaryo da 21 sorudan ibaret. Ancak soruların soruların mantığının aynı olduğunu söyleyebiliriz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Seray'ın Biraz Daha Cesarete İhtiyacı Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 8 :: Bu Sokağı Geçmeleri Gerekiyor Şu Tehlikeli Köpekleri Bir Atlatabilseler

Oyunda sorulan klasik basit sorular arasında bu soru da cevabı itibariyle yer alıyor. Evden kaçan kedi ve fare, yeni bir maceraya atılmak istiyor ancak önlerinde ciddi bir tehlike var. Atlatmaları için kendilerine bir destek olmamız lazım. Bakalım nasıl atlatabiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 32. Seviye ''Klişe Bir Soru Kimi Kurtarırdın Annen mi Kız Arkadaşın mı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Salla 

Evet, ilk başta yapmanız gereken telefonu sallamak, telefonu sallayınca çöp kutusunun üzerindeki köpek yere düşecek. Ardından da çöp kutusunun üzerindeki kapağı kaldırın. Çöp kutusunun içindeki kemikleri köpeklerin önüne koyun. Tebrikler, soruya doğru cevap verdiniz ve bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Sorulan sorular esasen çok ama çok basit. Sadece yapmanız gereken sorulara şöyle yüzeysel bir bakış açısı ile bakmanız. Ondan sonra gelecek sorulara da soru cümlesinde geçen ifadeleri iyi okuyarak başlayabilirsiniz. Son olarak da kimi sorularda her ne kadar saçma olsa da telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola sallamak bir çözüm olabiliyor. Bu ihtimali atlamayın. Siz yine de sallayın. İşte sorular bu kadar basit ve kolay hale gelebiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 215. Seviye “Renkleri Ayırmama Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara