Brain Test 2 “Bu Çılgın İkilinin Evden Kaçmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bu çılgın ikilinin evden kaçmasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 7. seviyesinde sorulan bu çılgın ikilinin evden kaçmasına yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bu çılgın ikilinin evden kaçmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 7:: Bu Çılgın İkilinin Evden Kaçmasına Yardım Et

Oyunda gerçek anlamda en zor soru bu olabilir. İki hamleli bu soruda her ne kadar ilk hamleyi tahmin etmek kolay olsa da ikinci hamleyi tahmin etmek çok kolay değil. Gelin bakalım oyunun bu en zor seviyelerinden olan sorunun doğru cevabı ne? 

Sorunun Doğru Cevabı: Kumandaya Bas Sürahiyi Boşalt 

Evet, ilk başta yapmanız gereken kumandanın düğmesine basmak. Bu sayede ev sahibi ayağa kalkmış olacak. Tam bu esnada masada bulunan sürahiyi alın ve adamın yattığı yere doğru sürükleyin. Anahtarları adamın ıslanan pantolonundan alın ve kapıyı açın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar kolay ve basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyundaki sorularda ilk başta soruların doğru okunup iyi anlaşılması çok önemli. Soru cümlesinde geçen ifadelere iyi bakın, kelime oyunlarına da dikkat edin. Ayrıca ekrandaki hareketli nesnelere de dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek de çözüm olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: