Brain Test 2 “Miskin Çok Yoruldu ama Yola Devam Etmeleri Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunun miskin çok yoruldu ama devam etmeleri gerek sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 9. seviyesinde sorulan miskin çok yoruldu ama yola devam etmeleri gerek sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “miskin çok yoruldu ama yola devam etmeleri gerek” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 9: Miskin Çok Yoruldu ama Yola Devam Etmeleri Gerek

Miskin isimli kedinin maceraları devam ediyor. Bu macerada da Miskin’in karnının doyması lazım. Ekranda kedi ve fare var. Ayrıca bir de ekranda tavuk döner var.  Ekrandakilerden bir şey bulmamız lazım. Aslında çok ama çok basit. 

Sorunun Doğru Cevabı: Tavuk Dönerin Kokusununu Uzat 

Çok basit, evet tavuk dönerin kokusunu kedinin burnuna doğru uzatın. Bu sayede kedi tavuk dönere uzanacak. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyundaki soruların çözümü için tek bir yöntem yok. Bunun için her soru için farklı usuller denemeniz gerekiyor. İlk başta soruya doğru cevap vermek için soruda geçen ifadelere dikkat etmemiz lazım. Bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan ya da ters çevirmek doğru cevap olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: