Brain Test 2 ”Elde Kalan Son Atış Tek Seferde Hepsini Vurması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyununda sorulan elde kalan son atış tek seferde hepsini vurması gerek sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosundaki 8. seviyesinde sorulan elde kalan son atış tek seferde hepsini vurması gerek sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”elde kalan son atış tek seferde hepsini vurması gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 8: Elde Kalan Son Atış Tek Seferde Hepsini Vurması Gerek

Oyunda sorulan çok ama çok basit sorular listesi düzenlersek ilk sıralara oynayacak kadar basitlikte bir soru. Şöyle ekrana baktığımız zaman sorunun cevabını net olarak görebiliyoruz. Daha önce de dediğimiz gibi ekranda hareket eden nesneler soruların doğru cevabı için bizlere büyük ipuçları vermektedir.

Sorunun Doğru Cevabı: Vampirleri Üst Üste Koyun

Evet, ekranda hareket eden tek nesne vampirlerin kafası. Bu da bizim çözüme daha kolay ulaşmamızı sağlayacak. Vampirlerin kafasını üst üste koyun. Daha sonra da arbalete dokunun. Bu sayede tek bir okla bütün vampirleri vurmuş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Seviyeler birbiri ile benzer özellikle gösteriyor, soruların mantığı da hemen hemen aynı. Tek bir çözüm yöntemi de maalesef yok. Bunun yerine her soru için ilk olarak ekrandaki hareketli her nesneye dokunabilir ya da telefonu her ihtimale karşı sallayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting