Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Kayagillerin Apartmanına Hoşgeldin Hadi İsimleri Eşleştirerek Onları Tanıyalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan kayagillerin apartmanına hoş geldin hadi isimleri eşleştirerek onları tanıyalım sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Bizim Aile senaryosunda sorulan kayagillerin apartmanına hoş geldin hadi isimleri eşleştirerek onları tanıyalım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “kayagillerin apartmanına hoş geldin hadi isimleri eşleştirerek onları tanıyalım” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 1 (Bizim Aile): Kayagillerin Apartmanına Hoş Geldin Hadi İsimleri Eşleştirerek Onları Tanıyalım

Oyunda Lale’nin çiftliğinden bir sonraki senaryo bizim aile. Burada sorulan soruların Lale’nin çiftliği senaryosuna göre kolay olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim bu ilk sorunun da öyle zor bir soru olduğu söylenemez. Gelin eşleştirmeyi beraber yapalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Murat Meltem Mert Merve Mina

Evet, babanın ismi Murat, eşinin ismi Meltem, erkek çocuğun ismi Mert; kız çocuğun ismi Merve ve henüz yaşına değmeyen kız bebeğin ismi de Mina. Bu sıralamayı doğru yaptığınız zaman sorunun doğru cevabına ulaşmış ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Özellikle Brain Test 2’de senaryolar çözüm konusunu zorlaştırıyor. Ancak sorular ilk başta doğru okunduğunda ve anlaşıldığında, ekrandaki hareket eden eşyalara dikkat edildiğinde kolayca çözülebilir. Öte yandan siz yine de bazı sorularda telefonu sallayın.İşte bu kadar basit.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds