Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Cephanesini Yenilemek İçin Metin’in Hemen Eve Gitmesi Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan cephanesini yenilemek için Metin’in hemen eve gitmesi gerek sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosundaki 9. seviyede sorulan cephanesini yenilemek için Metin’in hemen eve gitmesi gerek sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”cephanesini yenilemek için Metin’in hemen eve gitmesi gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 9: Cephanesini Yenilemek İçin Metin’in Hemen Eve Gitmesi Gerek

Oyunda sorulan yine basit bir soru ile karşınızdayız. Oyunda bazı sorular gerçekten de ekrana ilk bakışta çözülebilecek seviyelerden oluşuyor. Bu soru da ekrana ilk bakışta çözülmesi gereken sorulardan biri. Biraz dikkatli olmak kaydıyla kısa bir sürede çözebileceğiniz sorulardan olan bu seviyede bakalım doğru cevap ne?

Sorunun Doğru Cevabı: Sağa Sola Çek

Evet, ilk başta yapmanız gereken bütün vampirlere çarpacak şekilde arabayı sağa ya da sola çekmek. Böylece arabayı bütün vampirlere çarparak sürün. En son vampire de çarpınca soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Çok basit bir cevabı yok aynı şekilde tek bir çözüm mantığı ya da şeması da bulunmuyor. Bu açıdan bakıldığında her soru için farklı senaryolar üretmek zorundayız. Fakat bazı sorular için 1- ekranın her yerine dokunun, hareket eden nesnelere dikkat edin 2- telefonu her ihtimale karşı sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.