Brain Out 156. Seviye ”Köpeğin Kazanmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Köpeğin kazanmasına yardım et sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan köpeğin kazanmasına yardım et sorusunun cevabı nedir. Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ” köpeğin kazanmasına yardım et ” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 42. Seviye “Işığı Açın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out 156. Seviye: Köpeğin kazanmasına yardım et

Evet, bu soruda da yine fazla düşünmeye ve üzerinde kafa yormaya gerek yok. Hiç gerek yok hem de. Biraz dikkatli baktığınız zaman sorunun doğru cevabına ulaşmak oldukça kolay. Sorunun doğru cevabını gördüğünüz zaman siz de hak vereceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Bu Denklemi Tamamla'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Köpek ile Tavşanı Değiştir

Evet, köpek ile tavşanı yer değiştirdiğini zaman köpeğin yarışı kazanmasını sağlamış oluyorsunuz. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Bir sonraki bölümlerde görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “İskeletler Yaklaşıyor Metin’in Başı Dertte” Sorusunun Cevabı Nedir?

Çok basit, ilk başta soru cümlesini ve soru cümlesinde geçen kelimelere ve kelime oyunlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de önemli bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce