Brain Test 2 ”Banu Artık Dünya’ya Geri Dönmeli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan Banu artık dünyaya geri dönmeli sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 20. seviye olan Banu artık dünyaya geri dönmeli sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Banu artık dünyaya geri dönmeli” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Askeriyede Takım Nedir? Kaç Kişiden Oluşur? Kim Yönetir?

Brain Test 2 Seviye 20: Banu Artık Dünya’ya Geri Dönmeli

Oyundaki zorluklarla dolu Bahtsız Banu senaryosunun sonuna geldik. Bu seviye bu senaryodaki en son seviye ancak bir önceki seviyede de belirttiğimiz gibi gerçekten de hem senaryonun hem de oyunun en zor seviyelerinden biri. Yara bandı ile yapıştırılan UFO ile uzayın boşluğunda yüzüyoruz. Bir şekilde yandaki gezegenlerin uydularına çarpmadan dünyaya ulaşmamız lazım. Bu biraz tehlikeli ancak yapmamız gerekecek.

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 12. Seviye “Zombi Kıyametinde Hayatta Kalmak İçin Yanına Ne Alacaksın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Gezegenlerin Uydusu Ol

Evet, şimdi hemen alttaki sarı gezegene tutunalım. Taşa dikkat edelim çarpmadan. Daha sonra sarı gezegeni yukarı doğru taşıyalım. Kahverengi gezegendeki taşlara da dikkat ederek onun yörüngesine girelim. Son olarak da bu kahverengi gezegen ile dünyaya yaklaşmaya başlayalım. Şimdi dünyanın etrafında yavaş yavaş dönüyoruz. Merak etmeyin bundan sonra başka da bir şey yapmaya gerek kalmıyor. Banu, UFO’su ile beraber dünyaya iniyor.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat'ın Çılgın Sedat'ın Planlarını Ortaya Çıkarmak İçin Malikaneye Sızması Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Ancak daha sonra öğreniyoruz ki Banu eve iniş yaparken de kaza geçirmiş ama neyse en azından evine ulaşabilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce