Brain Test 2 ”Hadi Şimdi Seni Güzelce Bir Sorgulayalım Bakalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan hadi bakalım seni güzelce bir sorgulayalım bakalım sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 3. seviye olan hadi bakalım seni güzelce bir sorgulayalım bakalım sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hadi bakalım seni güzelce bir sorgulayalım bakalım” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 3: Hadi Şimdi Seni Güzelce Bir Sorgulayalım Bakalım

Oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki en zevkli sorulardan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak adına öncelikle ekrana doğru bakmak gerekiyor. Bakalım ekranda bir önceki bölümden yakaladığımız suçlu adam var. Yan tarafta bir tane kaya var, yerde dal ve taşlar ve sarmaşıklar var. Sorunun cevabının hangi öğeler olduğuna şimdi bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Ayaklarından As Kayayı Kaldır

Evet, ilk başta suçlu adamı ayaklarından dallara yani sarmaşıklara asın. Daha sonra da ekranın sağında duran kayayı kaldırın ve altındaki yılanın suçlu adamı korkutmasını sağlayın. Bu sayede suçlu adam sorguda ötecek ve Behzat’ın istediği bilgileri vermiş olacak. İşte bu kadar eğlenceli ve zevkli. Bu soruya şimdi doğru cevap veriyoruz ve bir sonraki seviyey olan 4. bölüme geçiyoruz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

  • Ekranı ters çevir
  • Yan çevir
  • Salla
  • Ekrana rast gele bas
  • Soruyu doğru oku
  • Soru cümlesindeki kelimelere tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting