Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Behzat’ın Bu Adamı Yakalamasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan behzat’ın bu adamı yakalamasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 2. seviye olan behzat’ın bu adamı yakalamasına yardım et sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”behzat’ın bu adamı yakalamasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 2: Behzat’ın Bu Adamı Yakalamasına Yardım Et

Oyunda sorulan seviyeler arasında özellikle Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki en kolay sorulardan olan bu seviyede soruya doğru cevap verebilmek için ekrana şöyle kısaca bir göz atmak gerekiyor. Bakıyoruz iki tane yeşillik var. Bu yeşillikler arasında bir tane dedektör olacak. Bu kaşığa benzeyen dedektör sayesinde kumsal üzerinde mayınları bulacaksınız.

Sorunun Doğru Cevabı: Alttan Gidin

İlk önce Behzat’ı aşağı doğru yönlendirin, daha sonra soldan sağa olacak şekilde en alttan Metin’i en sağa getirin. Daha sonra da sağ alttan sağ üste doğru olacak şekilde Behzat’ı yukarıya doğru yönlendirin. Bu sayede mayınlara basmadan adamı yakalamış olacağız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara net ve doğru bir cevap vermek imkansız. Nitekim oyunda çok sayıda değişken ve çok farklı alternatif var. Bu sayede soruya farklı alternatif modeller üretmek soruların çözümü için daha kolay olacaktır. Mesela Behzat ve Metin 1. Kısım’da sorular oldukça farklı ve farklı senaryolar üretilerek çözülmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds