Brain Test 2 “Vampir Metin’den Kaçabileceğini Sanıyor Bul Onu” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan vampir Metin’den kaçabileceğini sanıyor bul onu sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Metin’in Serüveni senaryosundaki 3. seviyede sorulan vampir Metin’den kaçabileceğini sanıyor bul onu sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Vampir Metin’den kaçabileceğini sanıyor bul onu” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Ramazan Bayramı’nın İlk Günü Ne Yapılır? Bayram’ın Birinci Gününde Yapılması Gerekenler

Brain Test 2 Seviye 3: Vampir Metin’den Kaçabileceğini Sanıyor Bul Onu

Arada virgül var yani “vampir, Metin’den kaçabileceğini sanıyor bul onu” olacak. Şimdi soruya dönersek cevabı ayan beyan ortada olan bir seviye bu. Bakalım hemen cevabın ortaya çıktığını göreceksiniz. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Sola Kaydır

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 256. Seviye “Şehri Kurtar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Evet, ilk başta da ortada görünen bu doğru cevabı hemen söyleyelim. Ekranı sola doğru kaydırın. Devamında ekranın en sağında bir vampir olduğunu göreceksiniz. İşte bu kadar basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorular daha önce de belirttiğimiz gibi tek bir mantıkla çözülemeyecek kadar farklı. Bu yüzden her soruya karşı alternatif çözümler üretmeliyiz. Tek tavsiyemiz telefonu sallamayı unutmayın. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 208. Seviye “Hayri’yi Bu Kabustan Uyandır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara