Brain Test 2 ”İlk Denemesinde Başarısız Oldu B Planına Başlamak İçin Bu Kontrol Noktasını Geçmesi Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan ilk denemesinde başarısız oldu b planına başlamak için bu kontrol noktasını geçmesi gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 10. seviye olan ilk denemesinde başarısız oldu b planına başlamak için bu kontrol noktasını geçmesi gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”ilk denemesinde başarısız oldu b planına başlamak için bu kontrol noktasını geçmesi gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : İlk Denemesinde Başarısız Oldu B Planına Başlamak İçin Bu Kontrol Noktasını Geçmesi Gerek

Oyundaki en tuhaf ve zor sorular arasında yer alan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak adına ekrana doğru bakmak gerekiyor. Bakalım ekranda iki tane iki tane gardiyan, bir tane masa, Kubilay ve masanın üstünde renkli bir nesne var. Bakalım sorunun doğru cevabı neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı: Kubilay’ı Arabaya Bindir

Şimdi ilk olarak el arabasının içini açın, kapağını kaldırın. Daha sonra içindeki kutuları çıkartıp yere atın. En sonunda da Kubilay’ı arabanın içine atın. Bu sayede gardiyanların gözleri önünde kaçmış olacağız. Gördüğünüz gibi sorunun cevabı hiç o kadar da zor değil. Sadece biraz mantıklı olmak ve nesneler arasında bir bağlantı kurmak yetebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: