DEV Nota Arşivi

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere yakın zamanda nota ararken bulmuş olduğum bir siteden bahsedeceğim. Sitenin adı Nota Nehri.

Web sitesi sloganları gibi Türkiye’nin DEV Nota arşivi. Aradığınız tüm notaları detaylı olarak bulabileceğiniz gibi bunun yanı sırada enstrümanlar ile çalınış videolarını da görebileceksiniz. Notalar do-re-mi şeklinde ya da direkt porte üzerinden gösterilmekte. Aşık Mahzuni Şerif’ten tutunda Aleyna Tilki’ye kadar birçok notalara ulaşabilirsiniz. Melodika, Bağlama ( saz ) , Keman, Gitar, Flüt, Ney, Piyano, Org, Kalimba, Ukulele gibi birçok enstrüman için uygun notalara ulaşabilirsiniz.Web sitenin her gün düzenli olarak güncelleniyor olması site müdavimleri için büyük kolaylık sağlıyor. notanehri.com web sitesi son yıllarda nota arayanlar için dev bir kaynak. Ayrıca yorum kısmından kendilerinize yazdığınız mesajlar ise kesinlikle cevapsız kalmıyor. Bunun yanı sıra nota istek kısmından belirteceğiniz isteklerinize ise en kısa sürede dönüş sağlamaktadırlar. Notalara yeni başlayanlar ve bilmeyenler için ise yazılı olarak yani do-re-mi şeklinde belirtilmekte. Kürtçe notalar kısmında ise Kürtçe şarkıların nota ve sözleri sıklıkla paylaşılmaktadır. Paylaşımlar solfej videoları ile yüksek oranda desteklenmekte. Son yılların popüler çalgı aleti olan Kalimba güncel notaları için ise kesinlikle Nota Nehri’ne bir göz atın derim.

İlginizi Çekebilir:  Rapte Autotune Nedir? Nasıl Yapılır? Hangi Rapçiler Autotune Kullanıyor?

Sizler de nota arayışınızda ilk tercihiniz Nota Nehri web sitesi olmalı. Alanında uzman müzisyen kadrosuyla her geçen gün birçok yerde bulamayacağınız notaları ulaştırmaktadırlar. Türkü severler kesinlikle bu kategoriye göz atmalılar : https://notanehri.com/turku-notalari/ . Şimdiden iyi çalışmalar diliyorum.

3 thoughts on “DEV Nota Arşivi

 • Temmuz 23, 2020 tarihinde, saat 23:47
  Permalink

  Bu siteyi uzun süredir ben de takip ediyorum.Ayrıca sizin sitenizi de beğenerek takip ediyorum.

  Yanıtla
 • Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 00:22
  Permalink

  tozlu mikrofon adminine teşekkür ediyorum.Nota ararken epey sorun yaşıyordum bu benim için iyi bir kaynakça oldu.

  Yanıtla
 • Eylül 17, 2021 tarihinde, saat 13:26
  Permalink

  Cengizhan Sönmez’e ait kabulümdür şarkısının notasını ararken sitenizle karşılaştım.Çok memnun oldum.Sağolunuz varolunuz.emnun oldum.Saygılar sunuyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi