Brain Test 2 ”Kubilay’ın Kapıyı Açmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Kubilay’ın kapıyı açmasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 9. seviye olan Kubilay’ın kapıyı açmasına yardım et sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Kubilay’ın kapıyı açmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Crocs Yıkanır mı?

Brain Test 2 Seviye : Kubilay’ın Kapıyı Açmasına Yardım Et

Bu soruda doğru cevabı bulabilmek için ekrana doğru bakmak gerekiyor. Ekrana baktığımız zaman arkada bir tane delik, önde Kubilay ve elinde bir tane tornavida ve sağda bir tane kapı var. Doğru cevap bu nesnelerden bir tanesi ile ilgili. Bakalım sorunun doğru cevabı neymiş?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 39. Seviye “Süre Bitmeden Bitişe Ulaş” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 2-4-3-1

İlk başta yapmanız gereken Kubilay’ın elinde bulunan tornavidayı alın ve kapıya doğru sürükleyin. Daha sonra bir kilit görünecek ve kilidi soldan sağa ikinci, dördüncü, üçüncü ve birinci olmak üzere yukarı kaydırın. Bu sayede kilit açılmış olacak. Ancak bu sefer yine gardiyana yakalandık. İlk denemesinde başarısız olan Kubilay’a bir sonraki bölümde başka bir yoldan yardımcı olacağız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 79. Seviye “Bugün Eray’ın 2. Yaş Günü Mumları Yak Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda herhangi bir kesin çözüm yöntemi yok. Bunun için her soruda farklı bir çözüm yöntemi üretmek gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda ekranı sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola sallamak da bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara