Brain Test 2 “İskeletler Yaklaşıyor Metin’in Başı Dertte” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan iskeletler yaklaşıyor Metin’in başı dertte sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Metin’in Serüveni isimli senaryosundaki 19. seviyede sorulan iskeletler yaklaşıyor Metin’in başı dertte sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “iskeletler yaklaşıyor Metin’in başı dertte” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 172. Seviye ''Çıkışı Bul'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 19: İskeletler Yaklaşıyor Metin’in Başı Dertte

Oyunda sorulan sorularda özellikle bazı bölümlerde sorulara doğru cevap verebilmek adına normal şartların dışına çıkmanız gerekiyor. Yani soruları mantıklı bir şekilde cevaplamak gerekmiyor. Bazı sorularda ekstrem çözüm yöntemler bulmanız lazım. Bakalım bu sorunun doğru cevabı ne hep beraber görelim.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Anlaşılan Kurtlar da Ormanın Kralının Hizmetinde'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Salla

Evet, diğer sorularda olduğu gibi bu soruda da mantıklı bir çözüm yöntemi üretmemiz gerekmiyor. Telefonu sallayın ve böylece yaklaşmakta olan iskeletlerin hepsini komple ezmiş olacaksınız. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 20. seviyeye geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Bu Koyun Uzaklarda Ne Var Merak Ediyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara doğru cevaba ulaşmak adına telefonu bazen sallamak ya da ekranın sağına soluna her yerine rastgele basmak bazen çözüm olabilir. Ya da ekranda hareket eden tüm nesnelere dikkat etmek de soruya doğru cevap vermiş olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi