Brain Test 2 ”No: 1792’ye Gitmesi Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan no: 1792’ye gitmesi gerek sorusunun doğru cevap nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosunun 4. seviyesinde sorulan no: 1792’ye gitmesi gerek sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”no 1792’ye gitmesi gerek” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Hadi Behzat Şu Korumalardan Kurtulalım'' Sorusunun cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 4: No 1792’ye Gitmesi Gerek

Oyunda bir önceki seviyede zor bela 1792 rakamını bulmuştuk. Bu soruda da 1792 numaralı daireye gitmemiz gerekecek. Oldukça basit bir soru. Öncelikle ekrana bakıyoruz. Oldukça basit bir soru. Dikkatli baktığınız zaman ardışık olan daire numaraları arasında bir tanesinin ardışık olmadığını araya karıştığını görüyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''9 Tane Elmaya İhtiyacımız Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Bir Tane 9’u Al

Evet, 17 2 numaralı dairenin onunda durun. Arabaya dokunduğunuz zaman duracaktır. Daha sonra 7999 numaralı dairenin üzerindeki 9 rakamından birini alın ve boşluk olan yere doğru sürükleyin. Bu sayede 1792 numaralı daireyi bulmuş olacağız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyundaki soruları tek bir cevap üzerinden yanıtlamak oldukça zor. Bu nedenle sorulara hepsi için geçerli olacak birkaç ortak çözüm yolları ile başlamalıyız. Bunlardan ilki soruları doğru okuyup iyi anlamak daha sonra sorularda hareketli nesnelere dikkat edin. Son olarak da bazı sorularda telefonu sallayın. Bu bazen sorunun en doğru ve mantıklı cevabı olabilir. Şimdilik sizlere tavsiye edebileceğimiz çözüm yolları bunlar.

İlginizi Çekebilir:  12 Aralık Mağazacılar Günü Kutlu Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara