Brain Test 2 ”Karınları Çok Aç ve Yavru Aslan Orada Sulu Bir Etin Tadını Çıkarıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan karınları çok aç ve yavru aslan orada sulu bir etin tadını çıkarıyor sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Miskin’in Serüveni senaryosundaki 18. seviyede sorulan karınları çok aç ve yavru aslan orada sulu bir etin tadını çıkarıyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan karınları çok aç ve yavru aslan orada sulu bir etin tadını çıkarıyor sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 18: Karınları Çok Aç ve Yavru Aslan Orada Sulu Bir Etin Tadını Çıkarıyor

Oyunda sorulan sorular bu seviyede giderek zorlaşıyor. Özellikle Miskin’in Serüveni senaryosunda sorulan sorular oldukça zor ve belirleyici. Hatta bu senaryoda sorulan sorular, sizlere joker kullanmaya zorlayabilir. 40 altın harcayarak bölümü de geçebilirsiniz ancak çözerek geçmek daha da mantıklı.

Sorunun Doğru Cevabı: Bütün Delikleri Kapat

Evet, ilk başta yapmanız gereken iş bütün delikleri kapatmanız. Köşedeki taşları kullanarak deliklerin hepsini kapatın. Aslanın et yediği deliği ise açık bırakın. Daha sonra da köstebek aslanı korkutacak ve siz de oradaki eti alıp kediye verin. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonrkai bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorularda bütün hepsi için geçerli bir soru çözüm yöntemi bulunmuyor ancak soruların doğru okunması, soru cümlesinde geçen ifadelere dikkat edilmesi, ekrandaki hareketli nesnelere özenle bakılması ve son olarak da bazı sorularda telefonun rastgele sallanması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: