Brain Test 2 ”Hay Aksi Yanlış Uçağa Binmişiz Afrika’nın Üzerinden Geçerken Atlamamız Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan hay aksi yanlış uçağa yanlış binmişiz afrika’nın üzerinden geçerken atlamamız gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 14. seviyesinde sorulan hay aksi yanlış uçağa yanlış binmişiz afrika’nın üzerinden geçerken atlamamız gerek sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hay aksi yanlış uçağa yanlış binmişiz afrika’nın üzerinden geçerken atlamamız gerek” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Gümüş Neden Kararma Yapar?

Brain Test 2 Seviye 14: Hay Aksi Yanlış Uçağa Binmişiz Afrika’nın Üzerinden Geçerken Atlamamız Gerek

Brain Test oyununda sorulan sorular arasında çözümü basit sorular arasında yer alan Miskin’in Serüveni’ndeki 14. seviyede evden kaçan kedi ve farenin maceralarını devam ettiriyoruz. Bakalım bu serüvende kedi ve farenin aşağıya sağlıklı bir şekilde inmesine nasıl yardımcı olacağız? Bakalım ve görelim:

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 167. Seviye ''Mavi Kazanmak Zorunda'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Bulutları Alt Alta Koy

Evet, ilk başta yapmanız gereken, soruyu görür görmez de aklınıza gelen çözüm mantığını harekete geçirmek. Bulutların hepsini alt alta koyun ve bir merdiven haline getirin. Daha sonra da kedi ve farenin üzerine tıklayın. Onlar da seke seke aşağı inecek, bu sayede soruya doğru verecek ve bir sonraki seviyeye geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 32. Seviye ''Bebeğin Uyumasına Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun doğru cevapları için sitemizi takip edebilir, takıldığınız soruları bizlere aşağıda bulunan iletişim bölümünden veya yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi