Brain Test 2 ”Metin Koş Kadını Kurtarmak İçin Hemen Onun Yanına Git” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan metin koş kadını kurtarmak için hemen onun yanına git sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosundaki 12. seviyede sorulan metin koş kadını kurtarmak için hemen onun yanına git sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”metin koş kadını kurtarmak için hemen onun yanına git” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 12: Metin Koş Kadını Kurtarmak İçin Hemen Onun Yanına Git

Oyunda sorulan sorular arasında çözüm açısından zevkli ve eğlenceli olan seviyelerden biri de bu sorudur. Soruya baktığımız zaman Korkusuz Metin’in aşağıda olduğunu, bir tane arabanın hazır beklediğini, yangın suyu çıpasının yer aldığını ve tepede de bir tane kadının yardım beklediğini görüyoruz. Peki ne yapacağız?

Sorunun Doğru Cevabı: Bagaj Kapağını Aç

Evet, yanlış okumadınız. İlk önce arabanın sağ kapısına dokunun ve arabayı açın. Daha sonra da bagaj kapısını açın ve Metin’i bagaj kapağının üzerine koyun. Ardından tekrar dokunun ve böylece Metin binanın tepesine doğru zıplamış olacak. Bu sayede soruya cevap vermiş olacak ve bir sonraki bölüm olan 13. seviyeye geçebileceksiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan her soru için sadece iki tane geçerli bir yöntem var. İlk olarak telefonu her ihtimale karşı sallayın, bir diğeri ise hareketli nesnelere dikkat edin veya ekrana rastgele dokunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.