Brain Test 2 ”Kubilay Keskiyi Hemen Bir Yere Saklamalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Kubilay keskiyi hemen bir yere saklamalı sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 7. seviye olan Kubilay keskiyi hemen bir yere saklamalı sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Kubilay keskiyi hemen bir yere saklamalı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : Kubilay Keskiyi Hemen Bir Yere Saklamalı

Kubilay Firarda senaryosundaki 7. seviye olan bu soruda doğru cevabı bulabilmek için ekrana iyi odaklanmak gerekiyor. Ekrana baktığımız zaman sol tarafta poster ve yatak, ortada Kubilay ve gardiyan en sağda ise bir tane klozet bulunuyor. Aynı zamanda Kubilay’ın elinde bir tane de keski var. Bu keskiyi hemen bir yerde saklamamız ve gardiyana yakalanmamamız gerekiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Kolzete At

Evet, tam da böyle. İlk başta Kubilay’ın elinde bulunan keskiyi alın ve gardiyanın ışığının dışından dolandırın. Keski kesinlikle ışığa yakalanmasın. Yoksa gardiyan fark ediyor. Daha sonra da keskiyi alın ve klozetin içine atın. Daha sonra da klozetin kapağını kapatın.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara kesinlikle net bir cevap vermek mümkün değil. Özellikle Brain Test 2 oyununda soruların cevapları tek bir hamle ile değil birden fazla hamle ile mümkün olabiliyor. Bu yüzden birden farklı çözüm yolları üretin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: