Brain Test 2 ”Duvarda Bir Delik Açması İçin Kubilay’a Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan duvarda bir delik açması için Kubilay’a yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 6. seviye olan duvarda bir delik açması için Kubilay’a yardım et sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”duvarda bir delik açması için Kubilay’a yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : Duvarda Bir Delik Açması İçin Kubilay’a Yardım Et

Oyunun bu seviyesinde Kubilay’a yavaş yavaş kaçış planında yardım ediyoruz. Ekrana baktığımız zaman Kubilay’ı, arkasındaki yatağı, posteri, klozeti ve arkada da sürekli gelip geçen gardiyanı görüyoruz. Bu şartlar altında gardiyana yakalanmadan nasıl bir yöntemle Kubilay’a firar konusunda yardım etmemiz gerekecek bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Posteri Kaldırın

Evet, tek yapmanız gereken posteri kaldırmanız. Ancak bunu yaparken gardiyana yakalanmamaya özen gösterin. Gardiyan gelene kadar posteri kaldırın daha sonra çekin. Bu sayede duvarda kaçacak kadar büyük bir delik açmış olacaksınız. Soruya aynen bu şekilde doğru cevabı verdiğiniz zaman bir sonraki seviye olan 7. bölüme geçebileceksiniz.

Sorulara doğru cevabı verebilmek için ekranda ne kadar nesne ve obje varsa hepsine dikkat edin. Bazı sorularda telefonu sallamak en doğru cevap olabilir. Bir de ekrana rastgele basmanız yeterli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: