Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Kubilay’ın Diğer İki Arkadaşını da Çıkartması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Kubilay’ın diğer iki arkadaşını da çıkartması gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 15. seviye olan Kubilay’ın diğer iki arkadaşını da çıkartması gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Kubilay’ın diğer iki arkadaşını da çıkartması gerek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : Kubilay’ın Diğer İki Arkadaşını da Çıkartması Gerek

Oyunda sorulan en zor seviyelerden olan bu soruda doğru cevaba ulaşabilmek için biraz deneme yanılma yapmak gerekiyor. Ekrana baktığımız zaman içeri de mahkum olan üç tane tutuklu var. Teker teker onları çıkartmamız gerek ancak ortada bulunan iki gardiyana yakalanmamız gerekecek.

Sorunun Doğru Cevabı: Boneli Mahkumu Yem Yap

Evet, ilk başta yapmanız gereken en sağda bulunan mahkumu gardiyan tam önünden geçerken dışarı çıkartın. Bu sayede boneli mahkum ile gardiyan aynı koğuşa girmiş olacak. Daha sonra ortada bulunan mahkumu gardiyan yanından hemen geçer geçmez kaçırın. En sonunda ise en soldaki mahkumu gardiyanın hemen arkasından dışarı çıkarın. Böylece soruların hepsine doğru cevap vermiş olacaksınız.

Oyunda bir sonraki seviyelerde Kubilay’ın başına gelen bir başka macerada ona destek olacağız. Haydi şimdi bir sonraki bölüm olan 16. seviyeye geçebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.