Brain Test 2 ”Duvardaki Şalterler Kapıyı Açmak İçin İşimize Yarayabilir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan duvardaki şalterler kapıyı açmak için işimize yarayabilir sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 14. seviye olan duvardaki şalterler kapıyı açmak için işimize yarayabilir sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”duvardaki şalterler kapıyı açmak için işimize yarayabilir” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : Duvardaki Şalterler Kapıyı Açmak İçin İşimize Yarayabilir

Oyunda sorulan en mantıklı ve çözülmesi zevkli sorulardan olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak için öncelikli olarak ekrana doğru bakmak lazım. Ekrana baktığımız zaman havalandırmadan kaçan Kubilay, hemen önünde bir teknisyen, yan tarafta kapı ve şalterlerin olduğu pano ve duvarın hemen sol altında bulunan bir delik var. Sorunun doğru cevabı bu nesne ve detaylarda gizli.

Sorunun Doğru Cevabı: XOX

Şimdi ilk olarak şalterlerin altında bulunan fare deliğine dokunun. Daha sonra farenin ortaya çıktığını ve teknisyenin fareden korkup kaçtığınu göreceksiniz. Bu sayede teknisyenin cebinden bir kağıt yere düşecek. Kağıt üzerinde yer alan XOX ibaresini dikkate alarak sadece ”O” harfine basın. Bu sayede kapı açılacak ve bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

Soruların cevabı aslında sanıldığı kadar zor ve karmaşık değil. Soruların çözümünde bazı detayları dikkate almanız gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: