Brain Test 2 ”Off Hay Aksi Yukarıdaki Kapıya Şimdi Nasıl Ulaşacaklar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan off hay aksi yukarıdaki kapıya şimdi nasıl ulaşacaklar sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 16. seviye olan off hay aksi yukarıdaki kapıya şimdi nasıl ulaşacaklar sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”off hay aksi yukarıdaki kapıya şimdi nasıl ulaşacaklar” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 1. Seviye ''Hangisi Daha Hafif'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye : Off Hay Aksi Yukarıdaki Kapıya Şimdi Nasıl Ulaşacaklar

Oyunda sorulan eğlenceli ve zevkli sorulardan olan bu seviyede ekrana kısa bir süre göz atalım. Yerde binbir güçlükle kaçmayı başarabilen üç tane mahkum var. Bu mahkumlar yukarı çıkmak için bir yol arıyorlar ancak bir türlü mümkün olmuyor. Yerde de bir tane taş var. Şimdi ne yapmak gerekir ki onları yukarı atalım?

İlginizi Çekebilir:  Bir Prize Kaç Fiş Takılabilir?

Sorunun Doğru Cevabı: Taşın Üstüne Bindir

Evet, ilk başta yapmanız gereken taşı duvarın dibine yerleştirin. Daha sonra Kubilay ve arkadaşlarını üst üste düzgün bir şekilde omuzlarından basacak şekilde yerleştirin. En sonunda ise yukarıda bulunan ipi en üstte bulunan mahkumun eline doğru uzatın. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Su Fazla Sıcak Ona Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorularda doğru cevap verebilmeniz için ilk başta soruları doğru okumak gerekiyor. Ekrandaki nesnelere de iyi odaklanmak gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara