Brain Test 2 ”Kurtar Kızı Metin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan kurtar kızı Metin sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin senaryosundaki 13. seviyede sorulan kurtar kızı Metin sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”kurtar kızı Metin” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 13: Kurtar Kızı Metin

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Yaratıklardan Kurtulmalıyız'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Evet, oyunun sağ gösterip sol vuran sorularından biri. Aşağıda bir tane boya kutusu, bir tane bomba bir tane de balta var. Çözümün bunlardan biri olması gerekiyor ama öyle değil. Soru oldukça yanıltıcı. Çözümün bunların hiçbiri ile ilgili değil. Başka bir çözüm yöntemi ortaya koymamız gerekiyor. Bakalım doğru cevap ne?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat Drakula'yı Buldu ama Dizüstü Bilgisayarına Ulaşması Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Kurtar Kızı Metin

Evet, burada yapmanız gereken iki parmağınızla kurt ve kızı birbirinden ayırmanız. İki parmağınız kurt ve kızın üzerine koyun ve zıt yönlere doğru hareket ettirin. Bu sayede kız, kurdun elinden kurtulacak. Bu sayede siz de soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 14. seviyeye geçmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 10. Seviye “Bu Elmasın Kaç Yüzü Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorular her şeyden önce belirli bir mantık dahilinde ve tek bir çözüm yöntemi ile çözülebilecek basitlikte değil. Bu da bizim sadece belirli iki yöntemi kullanmamız anlamında geliyor: Birincisi telefonu sallamak bir çözüm olabilir, son olarak da ekranın her yerine dokunun ya da hareket eden nesnelere dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara