Brain Test 2 ”Kurt Adamı Yenmemiz Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan kurt adamı yenmemiz lazım sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Metin’in Serüveni senaryosundaki 14. seviyede sorulan kurt adamı yenmemiz lazım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”kurt adamı yenmemiz lazım” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Hangi 3 Numara 12 Yapar'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 14: Kurt Adamı Yenmemiz Lazım

Evet, bizi en çok ters köşe yapan art arda iki soru geldi. Süre kısıtı olması ayrıca bizim daha da strese girmemize neden oluyor. Ekrana baktığımızda sorunun cevabının ok atmayla bir alakası olabileceğini düşünüyoruz ama maalesef öyle değil. Her ok attığımızda bir can gidiyorsa belki başka bir mantıkla bu canların hepsini götürebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 125. Seviye “Nereye Döneceğimi Bilmiyorum Bana Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Canların Hepsine Ok At

Evet, kurdun tepesinde bulunan canlar bize büyük bir ipucu. Kurdun tepesinde bulunan kalplerin hepsine ok atın. Yani Korkusuz Metin’in elindeki arbaleti, kurdun tepesindeki kalplerin hizasına getirerek ateşleyin. Bu sayede üç tane kalbin hepsini de birden götüreceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Wonderkid Ne Demek?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Evet, sorular birbirinden oldukça farklı. Bu da her soru için farklı bir çözüm yöntemi üretmemiz gerekiyor. Ancak her soru için geçerli birkaç yöntemin dışında genel-geçer bir yöntem yok. İlk olarak telefonu sallayarak çözüme ulaşmanız mümkün olabilir ikinci olarak da ekrandaki her noktaya temas edin veya hareket edin nesnelere dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce