Brain Test “Tavuklar ve Köpekler Çok Aç” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan tavuklar ve köpekler çok aç sorusunda doğru cevap ne? Brain Test 2 adlı oyunun 2. seviyesinde sorulan “tavuklar ve köpekler çok aç” sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “tavuklar ve köpekler çok aç” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test II 2. Seviye: Tavuklar ve Köpekler Çok Aç

Son zamanların en çok oynanan mobil oyunlarından olan Brain Test II. edisyonu ile kısa bir süre önce takipçileri ile buluştu. Oyunda bir önceki sürümden farklı olarak çeşitli hikayeler var ve oyunculardan bu hikayelerden birini seçmesi isteniyor. Lale’nin çiftliğini seçenler için buradayız. 

Sorunun Doğru Cevabı: Mısırlar Tavuğa Kemikler Köpeğe 

Evet, Lale’nin arkasında yer alan mısırları tavukların ikisine paylaştırın. Ardından da Lale’nin kafasının üstünde bulunan kemiği alıp köpeğin ağzına doğru sürükleyin. İşte bu kadar basit ve kolay. Bir başka sorularda görüşmek üzere. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda gerçekten zor sorular olsa da hemen hemen bütün sorularda belirli bir mantık uygulandığını görüyoruz. Sorular ilk başta doğru okunup anlaşıldığı zaman çözüme kavuşturuluyor. İkinci olarak da ekrandaki hareketli her nesnenin çözüm konusunda yardımcı bize yardımcı olabileceğini unutmamak gerekir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: