Brain Test 258. Seviye “Küçük Kaplumbağaları Savunmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Küçük kaplumbağaları savunmasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan küçük kaplumbağaları savunmasına yardım et sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “küçük kaplumbağaları savunmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 258. Seviye: Küçük Kaplumbağaları Savunmasına Yardım Et 

İlginizi Çekebilir:  Gözlüklüler ya da Gözü Bozuk Olanlar Dünyayı Nasıl Görürler?

Brain Test isimli oyunda sorulan en ilginç ama güzel sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabı ne soru cümlesinde yer alan ifade ve kelimeler ne de ekrana rastgele dokunmak. Sorunun doğru cevabı biraz mantıklı düşündüğünüz zaman ortaya çıkıyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Kaplumbağayı Kabuğuna Çek 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 211. Seviye “Fikret’in Sence Kaç Dişi Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Evet, tam da bu şekilde. Kaplumbağanın ayaklarına bir kez dokunun ve kaplumbağanın kabuğuna çekilmesini sağlayın. Daha sonra bu haldeyken üzerine bir kez dokunun. Kaplumbağa böylece yılanın üzerine doğru gidecek ve yavrularını savunmuş olacak ve siz de bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Sürekli sizlere belirttiğimiz gibi oyunda temel bir mantık yok. Her soru için başka çözüm yöntem ve tekniği var. Öncelikle soru cümlesinde geçen ifade ve kelimelere dikkat edin. Daha sonra ekranda yer alan nesnelere dikkatli bakın. En nihayetinde ise bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Köstebek Oyunu'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara