Brain Test 2 “Mina İçin Şekerleme Zamanı Ona Uyuması İçin Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Mina için şekerleme zamanı ona uyuması için yardım et sorusunun cevabı nedir, Brain Test adlı oyunun Bizim Aile senaryosunun 6. seviyesinde sorulan Mina için şekerleme zamanı ona uyuması için yardın yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Mina için şekerleme zamanı ona uyuması için yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Bulgur Bozulur mu?

Brain Test 2 Seviye 6 (Bizim Aile): Mina İçin Şekerleme Zamanı Ona Uyuması İçin Yardım Et

Oyunun en kolay seviyelerinden olan bu soruda Mina yani evin annesi işlerden dolayı oldukça yorulmuş ve onun uykuya dalması için yardımcı olmamız lazım. Bunun için de farklı bir yöntem uygulamamız gerekiyor peki ama nasıl olacak? Gelin bakalım bu soruda cevap neymiş? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test Seviye 78: Balıkçı Bereketsiz Bir Gün Geçiriyor Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Koltuğu Salla 

Evet, ilk başta yapmamız gereken aslında çok basit. Bildiğiniz koltuğu ileri geri sallayın ve Mina’nın uykuya dalmasına yardımcı olun. İşte böyle. Bu soruya doğru cevabı verdiğiniz zaman bölümü geçebilir ve bir sonraki bölüme doğrudan atlayabilirsiniz. Sorular sizin düşündüğünüzden daha kolay ve basit.

İlginizi Çekebilir:  Sizi Hayattan Soğutacak 5 İnsan Tipi

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyun aslında oldukça basit ve soruların cevabını bulmak sanıldığından daha kolay. İlk başta yapmanız gereken sorularda geçen ifadeleri iyi anlamak ve cümlede geçen kelime oyunlarına iyi odaklanmak gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak ya da sağa sola döndürmek bir çözüm olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi