Brain Test 2 “Rodeo Zamanı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan rodeo zamanı sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 16. seviyesinde sorulan rodeo zamanı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “rodeo zamanı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 16: Rodeo Zamanı 

Özellikle Lale’nin çiftliği sorularında birbirinden ilginç seviyeler var. Her seviyede birbirinden farklı maceralara atılan Lale’nin bu seferki macerası ise at üzerinde dört nala gitmek ancak bir sorun var ve bizim bir şekilde bu sorunu çözmemiz gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Lale’nin Kolu ve Saman 

Evet, ilk başta atın önünde duran tüm yemleri ata yedirin daha sonra da Lale’nin sağ kolunu atın üzerine doğru uzatın. Ardından da “başla” butonuna tıklayın. Bu sayede artık at, Lale’yi üzerinden atamayacak ve siz de bu sayede bölümü geçebileceksiniz. Bir sonraki bölümlerde görüşmek üzere.

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyundaki sorular tek bir mantık ve usülle çözülmüyor. Bu nedenle sorulara tek yönle bakmak yanlış olur. Bunun yerine evvela soruları doğru okuyup iyi anlamaya gayret edin. Ardında da soruda hareket eden nesneleri saptamaya çalışın. Son olarak ise telefonu bir iki kez sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: