Brain Out “Küçük Tavşan Yine Acıktı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok oynanan mobil oyunları arasında bulunan Brain Out oyununda oyuncular, sorulan bazı soruların zorluğu karşısında soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Oyuncuların cevabını aradığı bazı soruları daha önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “küçük tavşan yine acıktı” sorusundan söz edeceğiz. 

Küçük Tavşan Yine Acıktı 

Brain Out oyununda sorulan en ilginç ve zorlayıcı sorular arasında yer alan “küçük tavşan yine acıktı” sorusunda diğerlerinden farklı bir mantık yürütme söz konusu. Bölümü geçebilmek için sorunun doğru cevabını bulmak zorundayız. 

Sorunun Doğru Cevabı: Büyütün 

Sorunun doğru cevabı yukarıda da belirttiğimiz gibi farklı bir mantık yürütmekten geçiyor. Yukarıdan bir kalıp alıp tavşana verin ve büyüdüğünüz zaman engeli aşacaksınız. 

Brain Out Nasıl Çözülür? 

Oyunun en temel mantığı ilk başta da belirttiğimiz üzere kelime oyunları. Ayrıca oyunda ekranda yer alan objelerden de anlamlı veriler ve bütünler çıkarmaya başladığınız zaman oyundaki soruları da kolaylıkla bulabilirsiniz. Öte yandan oyunda sorulan soruların cevapları; telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: