Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Su Fazla Sıcak Ona Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan su fazla sıcak ona yardım et sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun 12. seviyesinde sorulan su fazla sıcak ona yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”su fazla sıcak ona yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 12:: Su Fazla Sıcak Ona Yardım Et

Oyundaki en basit sorulardan biri olan bu seviyede sorunun doğru cevabı esasen oldukça kolay ve ortada. Annesinin küvete koyduğu bebeğin suyu oldukça sıcak ve sıcaktan ağlıyor. Bebeğe yardım edip suyu ılıtmak gerekiyor. Ancak tabi ki de aşağıdaki su şişesi ile değil peki ama nasıl?

Sorunun Doğru Cevabı: Başlığı Al

Evet, suyu ılıtmak için hortumu alın ve çocuğun bulunduğu küvetin üstüne doğru sürükleyin. Daha sonra da musluğun sağ yani soğuk olan kısmını açarak suyun ılık hale gelmesini sağlayın. Evet, gördüğünüz gibi soruların cevapları oldukça basit. Siz de soruları basit düşünerek cevaplayabilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Evet, soruları ilk başta basit düşünmek gerekiyor. Ardından da sorularda geçen ifadeleri iyi anlayın. Öte yandan ekranda hareket eden nesneler de çözüm açısından önemli ipuçlarıdır. Son olarak da telefonu sağa sola sallayın ya da ekranın ters düz edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.