Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Yeni Düşmanlar Yaklaşıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan yeni düşmanlar yaklaşıyor sorusunda doğru cevap nedir, Brain Test 2 isimli oyunun 18. seviyesinde sorulan yeni düşmanlar yaklaşıyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “yeni düşmanlar yaklaşıyor” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 18: Yeni Düşmanlar Yaklaşıyor 

Oyundaki sorular arasında kolay cevaplanabilen sorular arasında yer almayan bu soruda doğru cevabı verebilmek için ekrana biraz odaklanmak gerekiyor. Ortada bir tane hareket eden hedef var, en arkada bir tane iskelet önlerinde ise hareket eden iki kurt var ve Korkusuz Metin’e yaklaşmadan onları yok etmemiz lazım.

Sorunun Doğru Cevabı: Kiliti Vur 

Evet, ilk başta yapmanız gereken ortada köpeğin bulunduğu kafesin kilidini okla vurun. Daha sonra Metin’e yaklaşan iki kurdu yere serin. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 19. seviyeye ulaşabilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulara tek bir cevap vermek aslında zor. Bu yüzden tüm sorularda ilk başta ekranda hareket eden bütün nesnelere dikkat edin. Daha sonra da telefonu her ihtimale karşı sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.