Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”O Kadar Formdalar ki Seray’ın Morali Bozuluyor Bir Çözüm Bul” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan o kadar formdalar ki Seray’ın morali bozuluyor bir çözüm bul sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 13. seviye olan o kadar formdalar ki Seray’ın morali bozuluyor bir çözüm bul sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”o kadar formdalar ki Seray’ın morali bozuluyor bir çözüm bul” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye : O Kadar Formdalar ki Seray’ın Morali Bozuluyor Bir Çözüm Bul

Oyunda sorulan, kabul edelim ki, en basit sorulardan olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak için evvela her zamanki gibi ekrana bakıyoruz. Şimdi ekranda iki tane spor yapan kız var. Seray, onları açıkça kıskanıyor. Bizden istenen ise Seray’ın kötü bir yolla da olsa moralini düzeltmek. Ekrana baktığımızda sorunun cevabının spor yapanlara engel oplmak olduğu anlaşılıyor. Hadi bakalım diğerlerinin spor yapmasını engellemek.

Sorunun Doğru Cevabı: Ağırlık Koy, Topu Yuvarla

Şimdi ilk olarak sarı saçlı kızın kaldırdığı halterin koluna ağırlıkların hepsini tak. Bu sayede sarı saçlı spor yapan kız takılan bütün ağırlıkları kaldıramayacak. Daha sonra yukarıda siyah saçlı kızın yanında duran topun önündeki siyah nesneyi kaldırın. Bu sayede üstteki kız da diskalifiye olacak. Nihayetinde ise Seray’ın morali düzelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds