Brain Test 2 ”Off Banu Tekneden Düştü Ona Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyun, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren zeka oyunu. Öyle ki oyunun birinci versiyonu AppStore’da 50 binden fazla beğeni aldı. Henüz yeni piyasaya sürülen Brain Test 2 oyunu ise kısa sürede 5 binden fazla beğeni almış durumda. Ayrıca oyun kendi kategorisi içinden en çok indirilen oyun konumunda. Oyunda sorulan soruların cevapları, Google’da sıkça aratılıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Off Banu Tekneden Düştü Ona Yardım Et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 3: Off Banu Tekneden Düştü Ona Yardım Et

Oyunda sorulan sorulardan en zorları arasında yer alan bu seviyede ilk olarak yapmanız gereken aşağıdaki deniz yıldızlarını kullanarak ahtapotun bacaklarını gövdesi ile bitiştiği yerleri kapatın. Daha sonra da ahtapotun kollarını yavaş yavaş koparmaya başlayın. En sonunda ahtapotun ortadan kaybolduğunu göreceksiniz. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 4. seviyeye geçebilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara kesin bu şekilde çözülür demek çok yanlış olur. Bu nedenle her soru için farklı çözüm yolları bulmamız gerekiyor. Aynı şekilde soruların hepsine ayrı ayrı dikkat etmeliyiz. Çözmeye ilk olarak soru cümlesini iyi okuyarak başlayın. Bazen soru cümlesindeki ifadeler doğru cevap olabilir. Kelimeler yerlerinden oynuyor mu diye kontrol edin. Bazen telefonu sağa sola sallamayı da unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: