Brain Test 2 ”Olamaz Bu Bir Tuzak Burada Bir Bomba Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanların en çok oynanan ve indirilen mobil oyunlarından olan Brain Test 2 isimli oyunda sorulan olamaz bu bir tuzak burada bir bomba var sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Metin senaryosunda 6. seviyede sorulan olamaz bu bir tuzak burada bir bomba var sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”olamaz bu bir tuzak burada bir bomba var” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 6: Olamaz Bu Bir Tuzak Burada Bir Bomba Var

Oyunda sorulan gerilim dolu sorulardan biri olan bu seviyede doğru cevaba ulaşmak için önümüzde kısa bir süre var. Ekrana baktığımız zaman sağ tarafta mavi sol tarafta kırmızı kablo var. Önümüzde de bir tane makas var. Hangisini kesmemiz gerektiği konusunda bir ipucuya ihtiyacımız var.

Sorunun Doğru Cevabı: Önce Mavi Sonra Kırmızı

Sorunun doğru cevabına ulaşmak için öncelikle bombanın arkasında bulunan not kağıdını ortaya çıkarın. Önce 20 ile 30 saniyeler artasında mavi kabloyu kesin ardından da 0 ile 20 saniyeleri arasında da kırmızı kabloyu kesin. Bu sayede bombayı patlamadan imha edeceksiniz. Böylece bir sonraki bölüm olan 7. seviyeye geçeceksiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara tek bir açıdan cevap vermek kesinlikle mümkün değil. Bu nedenle sorulara tek bir mantıkla cevap vermek yerine her soru için farklı senaryolar üretmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: