Gündelik HayatTeknoloji

KolayBi Uygulaması Güvenilir mi?

Online ön muhasebe programı olarak kullanılan ve ücretsiz sürümüyle kullanıcıların tercih listelerinde yer alan KolayBi muhasebe programı güvenilir mi? Genellikle küçük ölçekli şirket ve kurumların kullandığı uygulama gelir-gider takibi, fatura kesimi ya da banka hesaplarının takibi için oldukça etkin olarak kullanım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra KolayBi Ön Muhasebe Programı, işletmenizin muhasebe süreçlerini yönetmek için kolay ve etkili bir çözüm sunar. Kullanıcıların bilgisini saklar, güvenli etkileşim kurmak için iyi bir adım oluşturur. KolayBi kullanırken karşılaşmış olduğunuz sorunları yorum yoluyla yazabilirsiniz. Kolaybi kullanıcıların güvenlik ve veri saklama ile ilgili bir problemlerinin olmadığı görülmüştür. Programı kullanarak şunları yapabilirsiniz:

  1. Müşterileriniz, tedarikçileriniz ve çalışanlarınızla ilgili cari hesaplar oluşturabilir ve istediğiniz döviz cinsinde alacak ve borçları takip edebilirsiniz.
  2. Gelen ve giden tüm faturaları kayıt altına alabilir ve her an takip edebilirsiniz.
  3. Yaklaşan ödemeleriniz hakkında hatırlatıcılar kurarak zamanında ödemeler yapabilirsiniz.
  4. Tüm faturalarınızı anında yazdırabilir ve sık kullandığınız faturalardan şablonlar oluşturabilirsiniz.
  5. Gelişmiş stok takip programı ile ürünlerinizin depo yerlerini, stok sayılarını ve sipariş durumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.
  6. e-Ticaret Pazaryeri Çözümü ile entegre çalışarak, e-ticaret mağazalarınızdan yapılan satışları anında listeleyebilir ve faturalandırabilirsiniz.
  7. Banka hesaplarınızın bakiyelerini ve hesap hareketlerini takip ederek nakit akışınızı anında görebilirsiniz.
  8. Sanal POS entegrasyonu sayesinde alacaklarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde tahsil edebilirsiniz.
  9. Çeşitli raporlar oluşturarak ürün ve finansallarınızı takip edebilirsiniz, örneğin KDV raporu, gider raporu, stok raporu gibi.
  10. e-Dönüşüm Çözümleri ile entegre çalışarak tüm faturalarınızı otomatik olarak aktarabilirsiniz.

KolayBi’, verilerinizi Amazon sunucularında 256 bit SSL koruma ile korumaktadır. Türkiye’nin önde gelen 20+ bankası ile entegre olan KolayBi’ tüm banka bilgilerini şifreli olarak saklar ve operasyon ekibi dahil hiçbir kullanıcı tarafından görüntülenemez. Veri depolama ve yedekleme ile sunucuların güvenlik ve konfigürasyon hizmetleri için dünyanın en güvenli, en çok tercih edilen bulut sağlayıcısı Amazon Web Servis(AWS) ile çalışıyoruz. Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılıyor. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerine kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz. 

KolaBi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds