Brain Test 2 ”Oh Çok Şükür Sonunda Otoyola Çıkabildi Hadi Bakalım Otostop Yapma Zamanı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan oh çok şükür sonunda otoyola çıkabildi hadi bakalım otostop yapma zamanı sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 11. seviye olan oh çok şükür sonunda otoyola çıkabildi hadi bakalım otostop yapma zamanı sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”oh çok şükür sonunda otoyola çıkabildi hadi bakalım otostop yapma zamanı” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Olamaz Metin’in Okları Bitti Ona Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 11 : Oh Çok Şükür Sonunda Otoyola Çıkabildi Hadi Bakalım Otostop Yapma Zamanı

Oyunda daha önceki seviyelerde Banu’nun başını sayısız dertten kurtarmıştık. Bu seviyede de Banu’yu bir şekilde bu ıssız ormandan uzaklaştırmamız lazım. Bunun için de otostop en mantıklı yol gibi görünüyor. Bakalım nasıl otostop yapabiliriz. Öncelikle arı kovanı ve iki tane ağaç var. Ortadan da bir yol geçiyor. Cevap bunlardan biri ama hangisi?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 181. Seviye “Bu Savaşı Bitir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Arının Banu’nun Parmağını Sokması Gerek

Evet, yolun karşı kıyısında bulunan kovanın ucundaki nesneyi alın. Daha sonra da Banu’nun sol elini havaya doğru kaldırın. Nesneyi Banu’nun eline doğru sürükleyin. Bu sayede arı, Banu’nun elini sokarak kıpkırmızı yapacak. Böylece de sanki yardım sinyali göndermiş gibi dikkat çekici hale gelecek ve araba imdadımıza yetişecek. Biraz uzun ama eğlenceli bir soruydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz