Brain Test 2 ”Bazı İpuçları Almak İçin Paketi Araştıralım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı ipuçları almak için paketi araştıralım sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosunun 3. seviyesinde sorulan bazı ipuçları almak için paketi araştıralım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bazı ipuçları almak için paketi araştıralım” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Çemen Bozulur mu?

Brain Test 2 Seviye 3: Bazı İpuçları Almak İçin Paketi Araştıralım

Oyunda zor ve karmaşık sorulardan biri olan bu seviyede bir önceki bölümde patlayan şüpheli paketten kalanları inceliyoruz. Paket her ne kadar dağılmışsa da parçalar birbiri ile birleştirilebiliyor. Bu bakımdan parçalara dikkatli bakmamız lazım.

Sorunun Doğru Cevabı: 1792

Sizi fazla yormadan şöyle yapın böyle yapın şu parçayla bu parçayı birleştirin demek yerine doğru cevabı hemen verelim. Evet, sorunun doğru cevabı 1792. Bu cevabı aşağıda bulunan cevaplar kısmına 1792 sayısını yazdığınız zaman doğru cevabı verecek ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 265. Seviye “Her Zamanki Gibi Ağlıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorular, cevapları bakımından tek bir yolla çözülemiyor. Bunun için her soruya farklı çözüm yolları üretmek zorundasınız maalesef. Burada sadece size birkaç tüyo verebiliriz. Öncelikli olarak ekranda hareket eden tüm nesnelere dokunun ya da telefonu sallayın. Bu sayede sorulara doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölümlere geçmiş olabilirsiniz. Tamamen tesadüfi yöntemlerle de cevaplara ulaşılabilir.

İlginizi Çekebilir:  Nilüfer Turizm Yolculukları Hakkında Yorumlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara