Brain Test 2 ”Olamaz Bunlar Kötü Adamlar Arabadan İnmesi Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan olamaz bunlar kötü adamlar arabadan inmesi gerek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 12. seviye olan olamaz bunlar kötü adamlar arabadan inmesi gerek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”olamaz bunlar kötü adamlar arabadan inmesi gerek” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Kartları Eşleştir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 12 : Olamaz Bunlar Kötü Adamlar Arabadan İnmesi Gerek

Evet, bir önceki bölümde güç bela otostop yapmayı başardık ancak bu sefer de Banu kötü adamların eline düştü. Şimdi ne yapıp edip bu kötü adamlardan kurtulmanın zamanı. Ekrana dikkatlice bakıyoruz. Araba son sürat ilerliyor. Arkada Banu korkudan ölecek gibi. Ön tarafta iki kötü adamın ortasında içilen kutu içecekler var. Onları kaldırdığımız zaman sanki sorunun doğru cevabına ulaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Stump Me 7. Seviye “Hangi Şampanya Diğerlerinden Farklı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: El Frenini Çek ama Önce Kemeri Bağla

Evet, bu kötü adamlardan kurtulmamız için öncelikli olarak ortalarında duran kutu içecekleri kaldırmamız lazım. Bu sayede el freni ortaya çıkacak. Ancak el frenini çekmeden önce Banu’nun kemerlerini bağlayın. Sağ taraftan tutun ve çapraz bir şekilde bağlayın. Daha sonra da el frenini çekin. Böylece kötü adamlar ön camdan fırlayacak ve kemerini bağlayan Banu onlardan kurtulmuş olacak. Kurtulacak mı dedik? Maalesef bu kötü adamlar bir sonraki bölümde de karşımızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi